Elán 70 pre Vaša...
Praha - Bratislava

Přidány nové termíny
Vyprodáno

20.9.2024 O2 arena - Praha

Přidaný termín

21.9.2024 O2 arena - Praha

Vyprodáno

27.9.2024 Tipos aréna - Bratislava

Přidaný termín

28.9.2024 Tipos aréna - Bratislava

Přídáváme 2 koncerty, zahrajeme na počest Vašo Patejdla.

Jedna z nejpopulárnějších československých hudebních skupin Elán vyprodala dvě největší haly v bývalém Československu za rekordně krátkou dobu. Oba koncerty jsou přitom až na podzim příštího roku. Kapela kolem frontmana Joža Ráže se však z úspěchu příliš neradovala, protože ji zasáhla smutná zpráva o odchodu spoluhráče, kamaráda a zakladatele kapely Vaša Patejdla. Na jeho počest se Elán do obou hal vrátí ještě jednou s programem nazvaným Pre Vaša. Na přidaných koncertech fanoušci uvidí Elán ve své čisté rockové podobě. Kapela se na pódiu vrátí do období v osmdesátých letech. Tehdy hrála již bez dechů a věnovala se spíše rockovější muzice. Zazní i skladby z alb, kdy Vašo nebyl členem Elánu a věnoval se svojí sólové dráze.

Přidaný termín

Koncert Praha
21.9.2024 - O2 Arena

Přidaná druhá O2 arena na počest Vašo Patejdla je právě v prodeji.

“Děkujeme všem za projevenou soustrast a slova podpory s úmrtím našeho Vaša. S ním odešel kus Elánu, ale v Elánu s námi navždy zůstane i velký kus jeho výjimečné osobnosti. Co jsme Vašovi slíbili před smrtí, to i dodržíme, proto oznamujeme dva koncerty na jeho počest,“ říká zpěvák Jožo Ráž, který na koncertě zároveň oslaví své sedmdesáté narozeniny. Původní plán byl takový, že to bude narozeninový koncert i pro stejně starého Vaša Patejdla.

Přidaný termín

Koncert Bratislava
28.9.2024 - TIPOS Aréna
Zimní stadion Ondreja Nepelu

Přidaný druhý koncert v Bratislavě je právě v prodeji.

Vašo nám v posledních měsících říkával, že řádná oslava musí trvat minimálně dva dny a sedmdesátku člověk slaví jen jednou v životě. Takže oba přidané dny budeme hrát pro něj,“ doplňuje kytarista Jano Baláž s tím, že kapela neplánuje koncerty v dalších městech či hraní na festivalech. „Fanoušci nám píší, zda přijedeme do Brna nebo Košic. My jim odpovídáme, že tentokrát musí oni za námi do Prahy nebo Bratislavy.

Vyprodáno

Koncert Praha
20.9.2024 - O2 Arena

Nečekaný návrat Elánu do největší české haly se vyprodal za rekordně krátkou dobu.

Jedna z nejpopulárnějších československých kapel Elán, která od roku 2018 živě nevystupuje, odehraje v roce 2024 dva výjimečné halové koncerty v O2 areně v Praze a první koncert je do posledního místa rok před konáním vyprodaný. Děkujeme!

Vyprodáno

Koncert Bratislava
27.9.2024 - TIPOS Aréna
Zimní stadion Ondreja Nepelu

První bratislavský koncert ohlásil vyprodáno, děkujeme!

Elán naposledy koncertoval v roce 2018, kdy své velkolepé československé halové a open air turné plné vizuálních efektů a projekcí zakončoval ve vyprodané pražské O2 areně. Kapela se tehdy rozrostla o dechovou sekci, smyčce i vokalistky. Jožo Ráž poté prohlásil, že chce skončit na vrcholu slávy, ovšem připustil, že by se mohl s muzikanty ještě někde výjimečně objevit, pokud k tomu bude opravdu výjimečný důvod.

Vašo naposledy pro ELÁN

Zverejňujeme posledný autentický rozhovor s našim Vašom, ktorý pre vás natočil 28.3.2023 v rámci spoločného dňa fotenia pre dnes už vypredané koncerty Elán 70. Video rozhovor má 18 minút, je bez úprav, v pôvodnej podobe. Náš Vašo s nami naveky!

 

Galerie

Videogalerie

Partneři koncertů

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Mediální agentura

Pořadatel